Bílkovinná dieta

Jak zhubnout a nepřibrat

Bílkovinná dieta je velmi oblíbeným způsobem redukce hmotnosti mezi všemi, kteří dlouhodobě bojují s kily navíc. Je vhodná jak pro mladé, tak i pro seniory, maminky, které chtějí shodit poporodní kila a pro všechny, kteří na diety "nemají čas". Věnovat pozornost by jí měl prostě každý, kdo si přeje získat a udržet vytouženou hmotnost natrvalo. Při správném dodržování zásad stravování je bílkovinná dieta bezpečným a zdravým způsobem, jak zhubnout a zbavit se špatných stravovacích návyků. Bílkovinná dieta MDieta je medicínsky podložená dieta a považuje se za jednoduchý, mimořádně efektivní a rychlý způsob snižování nadváhy.

Jak funguje bílkovinná dieta?

Hubnout neznamená hladovět

Základem bílkovinné diety je zvýšení příjmu bílkovin a snížení příjmu sacharidů na minimum. Bílkovinná dieta funguje na základě metabolického jevu – ketózy, během kterého čerpá vaše tělo energii pro správné fungování z nahromaděných tukových zásob – ne ze svalové hmoty. Jelikož bílkovinná jídla vás během diety výborně zasytí, při hubnutí nepociťujete hlad.

Produkty, které si můžete zakoupit pod značkou MDieta, obsahují vysoce hodnotné bílkoviny ve formě vysoko proteinových přípravků. Jídla MDiety nejsou zcela bez sacharidové – obsahují tolik sacharidů, aby byla zajištěna správná funkčnost celého organismu. Díky tomu je při dodržování zásad dietních programů eliminován jo-jo efekt, protože vaše tělo nevyloučí příjem sacharidů úplně, ke kterým se během 4.týd – udržovací fáze opatrně vrátíte.

Pozor: při pojmu sacharidy máme v rámci trvalého udržení si požadované hmotnosti na mysli zdravé sacharidy ve formě ovoce, zeleniny, celozrnných potravin, semínek a ořechů. Nezdravé cukry jako slazené nápoje, bílé pečivo, sladkosti, čokoláda a dezerty byste měli z jídelníčku vyčlenit navždy.

Proč jsou u bílkovinné diety vhodné speciálně připravená jídla?

V případě, že jste se rozhodli snížit svoji hmotnost prostřednictvím bílkovinné diety, z běžné stravy, na kterou jste zvyklí, není možné sestavit jídelníček tak, aby současně obsahoval:

  • Potřebné množství kvalitních bílkovin
  • Nízký obsah tuků a sacharidů
  • Nízkou energetickou hodnotu
  • Dobrou chuť jídla

Vysoko proteinová jídla MDieta si zachovávají všechny vlastnosti z výše uvedených bodů. Pestrost a různorodost produktů (více než 100 jídel v nabídce, která se neustále rozšiřuje) minimalizuje riziko přerušení redukčního programu během jeho průběhu. Díky jednoduché přípravě, cenové dostupnosti a výborné chuti jídel je MDieta dietou, při které budete hubnout s radostí.

feelbetter

Dita Kissová

Feel Better s.r.o.
Houbalova 6b, 628 00 Brno

IČ: 03814289
DIČ: CZ03814289

Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 86918

+420 604 201 877
dita.kissova@feelbetter.cz
mdieta.feelbetter.cz

Otevírací doba:
po-pá: 09:00 - 17:00
so-ne: dle objednání