Proč začít s hubnutím už dnes?

Přemýšlíte o tom, že shodíte pár kilo navíc, ale neumíte se nijak "nakopnout"?

Dnes vám přinášíme několik motivačních důvodů, proč vám hubnutí změní život k lepšímu.

Sebevědomí a sebeláska

Je těžké naučit se mít skutečně rád, pokud nejste spokojeni s tím, jak se vidíte a bojíte se toho, jak vás vidí ostatní. Pokud je nadváha důvodem, proč máte nedostatečně vysoké sebevědomí, začněte s hubnutím a uvidíte, že každým dnem budete nejen shazovat, ale zároveň přistupovat k sobě pozitivnější. Během hubnutí začnete chápat, čeho všeho jste schopní, když si to umanete a že váš život je pevně ve vašich rukou. Nehubněte pro nikoho jiného, ​​hubněte pro sebe. I když důvody, jako chci si najít partnera, chci se líbit okolí, chci dobře vypadat, jsou velmi motivační, postavte na první místo sami sebe. Když se přesvědčíte o tom, že v novém těle bude nejlépe právě vám, ostatní věci přijdou samy.

Pevné zdraví

Kila navíc nejsou jen čistě estetickým problémem, trpí jimi zejména naše zdraví. Pokud se rozhodnete bojovat s nadváhou, uděláte pozitivní krok zejména pro vaše zdraví.

  • Klouby se vám poděkují, protože každé kilo navíc zatěžuje váš pohybový systém. Pokud máte dlouhodobé problémy například s koleny, která nejsou genetické ani způsobeny jinou závažnou chorobou, s ubývajícími kily bude každý váš krok svěžejší a méně bolestivý.
  • Zdravé srdce je jistě důvodem, proč by měla být pro vás redukce váhy motivační. Srdce, které je obložené tukovou vrstvou nemůže správně fungovat a může mít za následek vážné onemocnění jakož i vznik srdečního selhání.
  • Riziko cukrovky se zvyšuje s každým přibraným kilem. Pokud díky svému stravování snížíte nebo vyloučíte některé druhy potravin jako příliš vydatné přílohy (knedlík), slazené nápoje a sacharidy, které vašemu zdraví neprospívají (bílá mouka), zabojujete i s cukrovkou.
  • Boj s věčnou únavou. Jste neustále unavení, znechucení a nic vás nebaví? I obezita může způsobovat tento stav a s hubnutím ho natrvalo odstraníte. Díky snížení kil naberete novou energii do života a budete se moci naplno věnovat tomu, co vás skutečně baví.

Touha po miminku

Věděli jste o tom, že již při snížení své váhy o 10 % se zlepšuje vaše plodnost? Pokud se snažíte o miminko už delší čas a nedaří se vám a zároveň ručička na vaší váze ukazuje vyšší čísla, díky váhové redukci zvýšíte možnost početí. V tuku se totiž také nacházejí hormony a pokud jich je nadbytek, mohou způsobovat problémy s otěhotněním. A rozhodnout se zhubnout právě pro tento důvod, je snad největší motivací.

Nový vzhled – nový začátek

Někdy prostě potřebujeme svůj život změnit od základu, ať už nás k tomu vedou emocionální nebo racionální důvody. Představte si, jak budete s sebou spokojeni, když s ubývajícími kily přibydou ve vašem šatníku nové kusy oblečení, ve kterých se ukážete v hezčím světle. Hubnutí vám pomůže nastartovat životní proměnu a z jakéhokoliv důvodu ji potřebujete, prospějete tím zejména sobě. Držíme vám palce.

feelbetter

Dita Kissová

Feel Better s.r.o.
Houbalova 6b, 628 00 Brno

IČ: 03814289
DIČ: CZ03814289

Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 86918

+420 604 201 877
dita.kissova@feelbetter.cz
mdieta.feelbetter.cz

Otevírací doba:
po-pá: 09:00 - 17:00
so-ne: dle objednání